Haber ve Duyurular

25

Kat Maliklerimizin Dikkatine,

Dünya Sağlık Örgütü’nün pandemi olarak tanımladığı COVID-19 (Koronavirüs) salgını ile ilgili olarak, devletimizin aldığı tedbirler paralelinde, Ada Yönetimi olarak ortak alanlarda, sosyal tesislerde, özellikle kapalı alanlarda, geçiş yollarında, kapı kollarında, kapı zili, intercom, asansör kapı ve kabinlerinde gerekli hijyenin sağlanması amacı ile görevli personelimizce günde en az bir kez uygun temizlik yapılmaktadır. Bu hassas süreci mümkün olabilecek en az zararla atlatabilmek için tüm site sakinlerimizin üzerine düşen vazifeyi, sorumluluk bilinciyle yerine getirmesini, dikkatli ve duyarlı davranmasını umuyoruz. Bu çerçevede, aidat ödemelerinin aksatılmadan zamanında yapılması büyük önem arzetmektedir. Dünyamızı etkisi altına alan salgının bir an önce sonlanması temennisiyle sağlık dolu günler diliyoruz.

17461 Ada Yönetimi Kurumsal Web Sitemiz www.eryaman17461.com adresimizdeki Online Hizmet Merkezinden kat maliklerimiz aidat borçlarını takip ederek kısmi ödeme yapmaksızın tam aidat borç tutarını aşağıdaki ödeme yöntemleriyle ilgili hesaba yatırabilirler.

Akbank Banka Hesabınız Yoksa

Eğer Akbank hesabınız yoksa, herhangi bir Akbank şubesinden (sadece şube içerisinde bulunan) sıra beklemeden yeni nesil Gişe Ekstra cihazlarından;

 1. Kartsız işlemler menüsünü seçin,
 2. Sırayla Ödemeler sonra Fatura/Firma/Kurum Ödemeleri sonra Kurum Ödemeleri sonra Aidat Ödemeleri sonra da Site menüsüne girin,
 3. Gelen ekrandaki Kurum listesinde Eryaman 2.Etp 17461 Ada'yı bulup hemen yan tarafındaki dört haneli kurum kodunu tuşlayın ve Onay'ı seçin,
 4. Sicil numaranızı 61____ ile başlayan alana girin ve kalan adımları tamamlayarak ödemenizi masrafsız/komisyonsuz yapabilirsiniz.

Akbank Hesabınız Varsa ve İnternet Bankacılığına Açıksa

Eğer Akbank hesabınız varsa ve internet bankacılığı açıksa bilgisayarınızdan;

 1. Akbank internet bankacılığına giriş yapın,
 2. Menüden Ödemeler sonra Kurum sonra da Site - Oda ve Borsa Aidatları'nı tıklayın,
 3. Gelen ekranın sağ kısmındaki Ödeme düğmesini tıklayın,
 4. Gelen ekranda firma adını yazarak arayın kısmına 17461 yazın ve yönetiminizi seçin,
 5. Sicil numaranızı 61____ kısmına girin ve Devam düğmesiyle kalan adımları tamamlayarak ödemenizi masrafsız/komisyonsuz yapabilirsiniz.

Akbank Hesabınız Varsa ve Cepten Mobil Bankacılığına Açıksa

Eğer Akbank hesabınız varsa ve internet bankacılığı açıksa cep telefonunuzdan;

 1. Akbank cepten mobil bankacılığına giriş yapın,
 2. Ana ekrandaki Ödeme yap düğmesine basın,
 3. Gelen ekranı gerekiyorsa aşağı kaydırıp Kurum ödemeleri'ni seçin,
 4. Gelen ekranı gerekiyorsa aşağı kaydırıp Site aidatı ödemeleri'ni seçin,
 5. Gelen ekranı gerekiyorsa aşağı kaydırıp Eryaman 2.Etap 17461 Ada Yönetimi'ni seçin,
 6. Sicil numaranızı 61____ kısmına girin ve Devam düğmesiyle kalan adımları tamamlayarak ödemenizi masrafsız/komisyonsuz yapabilirsiniz.

Başka Bir Bankada Hesabınız Varsa

Bir bankada hesabınız var, ancak Akbank hesabınız yoksa herhangi bir Akbank şubesinden başvurunuzu yaparak; Aidat ödemesi için hesap açtırmak istediğinizi belirtip, hesap işletim ücreti olmayan banka hesabınızı açtırabilirsiniz. Eğer isterseniz açtıracağınız bu hesabınızın internet bankacılığına da açılmasını talep ederek otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Hesabınız açıldıktan sonra, her ay düzenli olarak hesabınıza aidat tutarını (eft ile) yatırmanız gerekir. Eğer otomatik ödeme talimatı vermemişseniz (hesap işletim ücreti alınabilir) internet bankacılığı ile mobil cihazınızdan veya bilgisayarınızdan aidat ödemenizi her ayın son gününe kadar yapabilirsiniz.

Otomatik ödeme talimatı verebilmek için 17461 Ada Yönetimi Referans Numaramız 7000462 ve Sicil Numaranızı belirtmeniz yeterlidir.

Eğer, 17461 Ada Yönetimi Kurumsal Web Sitemiz www.eryaman17461.com adresimizdeki Online Hizmet Merkezinden aidat borcunuzu takip edebiliyorsanız, aidat borcunuzu EFT ile aşağıdaki hesaba ödemenizi yapabilirsiniz. Kısmi ödeme (eksik veya fazla) yapmaksızın tam tutarıyla aidat borcunuzu yatırmanız büyük önem arzetmektedir.

Hesap adı: Eryaman 2.Etap 17461 Ada Yönetimi
Şube: Akbank/Göksu Eryaman Şubesi
IBAN: TR38 0004 6003 3588 8000 0124 85

EFT tutarı tam aidat tutarı olmalı ve EFT açıklamasında ilk olarak sicil numaranızı mutlaka yazmanız gerekir. EFT'nizin hesaba geç ulaşabileceğini ve hafta sonuna denk gelebileceğini hesaba katarak ödemenizi ayın son gününden önce yapınız.

Not: 17461 Ada Yönetimi Kurumsal Web Sitemiz www.eryaman17461.com adresimizdeki Online Hizmet Merkezinden düzenli olarak EFT ile yapmış olduğunuz ödemenizin sisteme işlenip işlenmediğini takip etmeniz önemle tavsiye olunur.

UYARILAR

 • Burada belirtilen hesap numarası ve ödeme yöntemleri haricinde başka bir hesaba veya herhangi bir kişiye nakit veya bankadan ödeme yapmayınız.
 • İcra takibiniz mevcutsa ödemeyi e-Devlet şifrenizle www.turkiye.gov.tr adresinden girerek sorgulayıp ilgili icra dairesine ödemenizi yapınız. Avukatlık borcunuzu ise avukatın vereceği banka hesabına yapınız.
 • Yönetim hizmetlerinin düzgün ve sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için aidatların süresi içerisinde ödenmesine dikkat ediniz.
 • Aidat bedelleri her ayın ilk gününden son gününe kadar ödenmelidir.
 • Her ayın son gününe kadar aidat bedellerini ödeyemeyen kat maliklerine K.M.K’nun 20.maddesi gereği aylık %5 gecikme tazminatı uygulanmaktadır.
 • Her ayın ilk haftası sonrası iki aylık aidat borcu olan kat malikleri hakkında icra takibi işlemi tebligat yapılmaksızın başlatılmaktadır.
 • 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu hükümleri gereğince; kat malikleri, tebligat adreslerindeki değişikliği yönetime bildirmekle yükümlüdür. Aksi halde kat malikinin yönetimdeki mevcut adresine yapılan tebligat kat malikinin kendisine yapılmış sayılmaktadır.

 

Bu haber toplam 3169 kişi tarafından okunmuştur.
İşlem: E-posta | Permalink
Ziyaretçi Sayacı
* 01/08/2010 *